• Ana Sayfa
 • Portal
 • Yönetim Kadrosu
 • Marka Tescil
 • [-]
  TurArkadasi.Com yeni tasarımı ile çok yakında hizmetinizde olacaktır.


  Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Ön Ödemesiz Otel Ve Tatil Rezervasyonu
  30-10-2017, 04:04 PM,
  #1
  Ön Ödemesiz Otel Ve Tatil Rezervasyonu
  Son zamanlarda tatil üzerine bir çok fırsat ve online rezervasyon siteleri türedi böyle açılan her siteye güvenmek ve bunlar ile işlem yapmak içime sinmese de bir site içime çok sindi ve yine online rezervasyon kolaylığının yanında ön ödemesiz tatil ve otel rezervasyonu yapabilme imkanı ile beni oldukça cezp etti.

  Artık istenildiği gibi koşul ve şartlarımıza uygun projeler sunulmuyor, maalesef bu konuda biz koşul ve şartlara uymak zorunda bırakılıyoruz. Ülkemiz gerçekten bu anlamada İletişim bakanlığınının daha çok yol kat etmesi gerektiğini göstermektedir. Ben İletişim bakanlığının bu konuda Turizm bakanlığınında desteğini alarak bu konuda faaliyet gösteren firmalara kısıtlamaları kaldırmaları ve destek olabilecek amaçlarda hizmet vermesini beklemekteyim. Kullanıcı olarak beklentilerim yüksek görülebilir bende bunun farkındayım ama kullanıcı olmaz ise hizmeti sunanların var olması bile söz konusu değildir.

  İstanbul da gezi ve tatil yapacağımı var sayar isem mutlaka burası ile ilgili İnternet sitelerini ve online rezervasyon sitelerini kesinlikle araştırmakta olacağım. Bunları ayrı, ayrı sitelerden araştırmak ve araştırmaları birleştirip sonuca gitmek hem zaman alıcı, hemde yorucu olmaktadır. Keşif ettiğim Otel Perisi İnternet sitesi beni bu konuda bilgilendirir iken aynı zamanda konaklama hizmeti alabileceğim seçenekleri de bana sunmaktadır. Sultanahmet Otelleri hakkında bilgiyi bu İnternet sitesi sayesinde öğrendim ve buna göre konaklama yapacağım yer ve mekan bilgisini edindim.

  Sizler de böyle faydalı ve güzel bilgilerinizi sunabilir sunduğum bilgi için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Ne kadar çok bilgi o kadar çok akıllı karar demektir. Otel ve Tatil işlemlerinizi ekonomik ama kaliteli yapmanın en iyi yolu ince eleyip sık dokumaktır. Mutlaka bahsettiğim şeyin ne olduğunu anlamaktasınız. Ben zaten kısa ve öz konuşamam hep detaycıyımdır. Detaylara fazla takılmadan sadece otel üzerine ihtiyacınız olan tüm araştırmalarınızı yapmanız daha mantıklı olacaktır.

  Erken rezervasyon fırsatlarından da yararlanmanızı tavsiye ederim. Bizim ülkemizde o kadar çok tatil süresi var ki bunlara göre plan yapmanız mümkündür. Sadece yapmak istediğiniz tatil süresini belirleyip bu süreye göre aylar öncesinden erken rezervasyon yapmanız büyük bir fırsattır. Çünkü Otel Perisi üzerinde erken rezervasyon kampanyaları bol miktarda mevcuttur.

  https://www.otelperisi.com

  i-stanbul2-883.jpg

  Ara
  Cevapla


  Hızlı Menü:


  Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi