• Ana Sayfa
 • Portal
 • Yönetim Kadrosu
 • Marka Tescil
 • [-]
  Tur Arkadaşı


  Elite
  (Member)
  ***

  Üyelik Tarihi: 27-10-2019
  Doğum Tarihi: Gizli - [Şu anda 38 yaşında]
  Şu anki Tarih: 02-07-2022 Saat: 11:57 AM
  Şu anki Konumu:

  Forum Bilgileri
  Üyelik Tarihi: 27-10-2019
  Son Ziyareti: (Gizli)
  Yorumları: 40 (Günlük Ortalama 0.04 | Toplam Yorumların %0.17)
  (Tüm Yorumlarına Bak)
  Konuları: 3 (Günlük Ortalama 0 | Toplam Konuların %0.04)
  (Tüm Konularına Bak)
  Aktiflik Süresi: (Gizli)
  Referansları: 0
  Rep Puanı: 0 [Ayrıntılar]

  İletişim Bilgileri
  E-Posta: Elite - E-Posta Gönder
    
  Elite, Hakkında Kişisel Bilgiler
  Cinsiyet: Bay
  Bio: "insan 16 yaşındayken dünyayı değiştireceğini düşünür. 18 olduğunda düşünceleri sert bir kayaya çarpar. 20 yaşına geldiğinde hiçbir şey değiştiremeyeceğini anlar. 25 yaşına geldiğinde ise dünyanın onu değiştirdiğini farkeder. ve insan 25 yaşında ölür, 75 yaşında gömülür." Tarkovski

  Hayat hızla akıp geçiyor, çalışmakla hayatımızı tüketiyoruz. Ömrümüzü, saatlerimizi satıyoruz karşılığında para kazanıyoruz, diye düşünüp çalışma hayatını çok azalttım. Son 2-3 senedir farklı şeyler yapıyorum. Kendimi ve hayatı keşfediyorum. Kaymayı, yüzmeyi, ata binmeyi vs. öğrendim. Kayak arkadaşı, doğu ekspresi, kamp tatili ve dünya turu için foruma katıldım. Bilmediğim farklı bir aktivite ve tatil de olabilir. Normalde alçakgönüllü ve mütevaziyimdir. Otostopla seyahat etmeyi istemediğimden Elite ismini seçmiştim. Benim için önemli olan hoşça vakit geçirmek, otostop haricindeki tüm seviyelerdeki tur ve aktivitelere katılabilirim. Otostop da olabilir ama zaman kaybı ve güvenlik benim için önemli. O yüzden otostop istemiyorum :)

  Kaliteli, mutlu ve uzun yaşamak istediğim için sağlığıma dikkat ederim. Mesela sigaraya hiç başlamadım. Gülmeyi, güldürmeyi seven pozitif birisiyim. Mühendisim ve ihracat şirketim var.

  Herkese huzur dolu, bol tatilli günler ve mutluluklar dilerim.